Duvar Bölme Sistemleri Nedir?
Duvar Bölme

Duvar Bölme Sistemleri Nedir?

Duvar bölme sistemleri hakkında öncelikli bilinmesi gerekenler...

Duvar Bölme Sistemleri Fiyatları
Devamını Oku+

Duvar Bölme Sistemleri Fiyatları

Firmamız tarafından tasarlanıp uygulanmış olan ofisler...

Duvar Bölme Sistemleri Modelleri
Devamını Oku+

Duvar Bölme Sistemleri Modelleri

Karar vermeden önce Duvar Bölme modellerimize bir göz atmanızı öneririz...

Duvar Bölme Sistemleri Ücretsiz Keşif
Devamını Oku+

Duvar Bölme Sistemleri Ücretsiz Keşif

Kusursuz bir Tasarım için önce analiz şart, arayın ücretsiz keşif için gelelim...

Kısa Bölme Duvar

 

  

Cam Bölme Duvar

 

Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri her işyerinde kullanılabilecek ergonomik bir çalışmadır, bölme duvarlar ofisinizin yapısına ve çalışma şartlarınıza göre düzenlenir ve ofisiniz bölme duvar sistemlerimiz ile daha efektif kullanılacak şekilde tekrar dizayn edilmiş olur.

 

Duvar Bölme

Dolu Ofis Bölme Duvar (Tamamı Ahşap Ofis Bölme)

Bölme Duvar Fiyatları

Bölme Duvar Modelleri

Cam Bölme Özellikleri

Bundan ötürü sağlığa ya da doğaya zararlı olmadığı bilgisini vermek yanlış olmaz. Üstelik şiddetli çarpma, vurma gibi durumlarda dahi sağlamlıklarıyla dikkat çekerler. Kırılma halinde ise kesici kırıkları yoktur. Bu nedenle ağır yaralanmalara sebebiyet vermezler. Örneğin deprem kuşağında yer alan ülkemizde, herhangi bir afet anında dahi, iç mekandaki bireylerin cam kırığından yaralanma riskleri çok düşük olacaktır. Dolayısıyla kurumsal firmaların ilk tercihleri bu yöndedir.
Cam Bölme Duvar Maliyeti
Cam bölmelerin maliyetleri isteklere göre değişkenlik göstermektedir. Kalınlıkları 8 ila 10 mm olan temperli camların nkaç m2 alana sahip olduğu, mekanizması ve cam bölme duvar detay özellikleri maliyeti büyük oranda etkilemektedir. Ancak uzun yıllar kullanım imkanı sunan temperli camlar sayesinde extra masrafa gerek kalmaz. Üstelik ısı ve ışık geçirgenliği göz önüne alındığında elde edilen tasarrufun da göz önünde bulundurulması gerekir. Böylelikle cam duvarlar birkaç yıl içerisinde kendi maliyetlerini kurtaracak düzeye gelirler.
Cam bölme duvarlarda katlanabilir ya da menteşe sistem uygulanabilmektedir. Bu da kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve estetiği bozmayacak şekilde seçilir. Boşluğun 0 mm olması ve çift yönlü açılabilmesi nedeni ile menteşe sistem cam duvarlar bir hayli gözde ürünler arasındadır.

 

 

 

Duvar Bölme Sistemleri

Yukarı